My Sleep

Hedej

Loading

Výsledky vyhledávání

Dárek k vánocům

Autor: Dyk publikován: 05.01.2011 21:43

Dárek k vánocům.

     Kde jsou ty doby, kdy jsme dostávali pod stromeček samé „praktické“ dárky jako byly ponožky, košile a pyžama.  A připadalo nám to úplně normální, protože zboží byl nedostatek a zejména krásných dárků. Na druhé straně, kdykoliv jsme si takový dárek oblékli tak se nám automaticky spojil s osobou blízkou, která nám ho pod stromeček dala. A to je přece jeden z cílů proč dáváme dárky, propojit radost z dárku s milovanou osobou.

     Dnes jsme praktické dárky nahradily parfémy, play stejšny a DVD nebo CD.  A tam už propojení tak automaticky nenaskakuje.  A když jsem o letošních vánocích přemýšlel, čím bych mohl potěšit své blízké, padl mi do oka v jednom obchodním centru originální dárek. Byl to ortopedický polštář v krásné dárkové krabici. Ano to je ono, blesklo mi hlavou, dárek určený pro spánek.  Každý večer přece chodíme spát, a spíme dost dlouho, abychom takový dárek dostatečně vychutnali. Krabice byla poměrně veliká, takže nebylo jednoduché ji zabalit. Když se mi to podařilo, těšil jsem se na štědrý den. Mám přece pro ženu originální a praktický dárek, který ji každou noc bude připomínat toho, kdo ji polštářek daroval.

     Když nastal ten kýžený okamžik a došlo na rozbalování dárků, těšil jsem se, že je pod stromečkem překvapení, o kterém žena neví. Když dárek rozbalila, vyloudil se jí úsměv na tváři. To značilo, že polštář na spaní byla dobrá volba.  Na obalu si přečetla, že jde navíc o ortopedický polštář, který zkvalitní vaše spaní.  Večer, když si polštář položila na matraci, tak chvíli trvalo než si na něj zvykla. Aby ne, oproti původnímu vysokému polštáři to byla veliká změna. Ráno jsem čekal, jaká bude její reakce.  Jenže, čekání se protáhlo, protože se probudila o více než dvě hodiny déle než normálně. Usmála se na mě do růžova vyspaná a povídá, nemysli si, že Ti ho budu půjčovat. Zato už vím co Ti koupím k narozeninám. A když jsem viděl její spokojený úsměv, musím se přiznat, že jsem se po dlouhé době začal těšit na narozeniny.  

Dyk 

Pošlete svůj komentář

Jméno
E-mail
Www

text komentáře

Odešli

www.artfocus.cz
copyright © 2010 ArtFocus