My Sleep

Hedej

Loading

Výsledky vyhledávání

Zdravý spánek není samozřejmost

Autor: vanda publikován: 30.01.2011 17:59

Co znamená zdravý spánek? Ráno bez bolesti,spousta energie a síly na celý den,plný úkolů a práce….. krásně to zní,všichni si takové ráno a den přejeme,ale je vůbec možné něčeho takového dosáhnout?

Vždy jsem si myslela,že je to nesplnitelný sen,ale opak se stal pravdou!

Asi před dvěma lety jsem se zúčastnila,jako host,přednášky od firmy Machala,na téma zdravý spánek. Nejsem příznivcem takovýchto akcí,ale hostitelkou byla moje kamarádka a odmítnutí nepřipadalo v úvahu.

Dnes mohu konstatovat,i když je to již dávno,že zážitky z tohoto dne ve mně stále přetrvávají!

Zažili jsme všichni úžasný večer se skvělou atmosférou ve společnosti příjemné a velice milé paní,zástupkyně jmenované firmy.

Vtipnou a velmi profesionální formou nám představila výrobky týkající se zdravého spaní,jako např.přikrývky,polštáře,ortopedické matrace,podložku s infrač,světlem……

Výrobky jsme si mohli vyzkoušet.zeptat se na vše,co nám nebylo jasné a vždy jsme dostali profesionální vysvětlení bez jediného náznaku,že by to zástupkyni firmy Machala nějak obtěžovalo.

Nakonec jsem došla k přesvědčení,že matrace,která nám byla představena,vytvoří moje noci i rána bez bolesti a objednala jsem si ji.

Byla jsem před tím v několika obchodech s matracemi,ale v žádném jsem neviděla podobnou této,natož abych si mohla vyzkoušet,zda mi vyhovuje nebo ne a aby se mi někdo takto věnoval.

Ortopedickou matraci od firmy Machala mám dva roky,jsem s ní maximálně spokojená a všem ji vřele doporučuji! 

Pošlete svůj komentář

Jméno
E-mail
Www

text komentáře

Odešli

www.artfocus.cz
copyright © 2010 ArtFocus